HavlíčkůvBrodDnes.cz
HavlíčkůvBrodDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Kraje Vysočina

Krimi zprávy z regionu

HZS Kraje Vysočina Zdroj: HZS Kraje Vysočina |

Tři zranění po dopravní nehodě osobního vozidla na dálnici D1

22. 9. 2018 | Zraněním tří osob skončila noční nehoda osobního vozidla na 84. km dálnice D1 ve směru na Prahu.

Požár hospodářského stavení na Havlíčkobrodsku za sebou zanechal škodu 2 miliony korun

14. 9. 2018 | Šest jednotek hasičů zasahuje od pátečního rána u požáru hospodářského stavení v obci Chuchel na Havlíčkobrodsku. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 2 miliony korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

Při požáru v panelovém domě v Jihlavě se zranili tři lidé, škoda se vyšplhala na čtyři miliony korun

13. 9. 2018 | Čtyři jednotky hasičů zasahovaly v noci u požáru v bytě v panelovém domě na ulici S. K. Neumanna v Jihlavě. Při požáru se zranili tři lidé. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

Vůz skončil po nehodě převrácený na střeše

5. 9. 2018 | Zraněním jedné osoby skončila středeční ranní dopravní nehoda na komunikaci u obce Sokolí na Třebíčsku. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Dva zranění po dopravních nehodách u Hodějovic

5. 9. 2018 | V úterý odpoledne byli pelhřimovští profesionální hasiči vysláni k dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci spojující Hodějovice a Červenou Řečici na Pelhřimovsku. V průběhu zásahu došlo v koloně před místem nehody k další dopravní nehodě.

Dva zranění po dopravní nehodě ve Skále na Havlíčkobrodsku

4. 9. 2018 | V pondělí v 19,07 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o dopravní nehodě osobního vozidla a kamionu v obci Skála na Havlíčkobrodsku. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Havlíčkově Brodě a Humpolci.

Vysočinu zasáhla bouřka, hasiči čerpali vodu ze zatopených sklepů a čistili komunikace

4. 9. 2018 | K necelým třem desítkám událostí v souvislosti s počasím vyjížděli v pondělí hasiči na Vysočině. Nejvíce událostí řešili hasiči na Pelhřimovsku. Nejčastěji jednotky čerpaly vodu ze zatopených sklepů domů, čistily vozovky od nánosů bahna a pročišťovaly ucpané kanalizace.

Veřejná sbírka

29. 8. 2018 | Veřejná sbírka na pomoc pro kamaráda, kolegu, profesionálního a dobrovolného hasiče.

U Modlíkova na Havlíčkobrodsku hořel přepravník s balíky slámy

10. 8. 2018 | Tři jednotky hasičů zasahovaly ve čtvrtek odpoledne u požáru přepravníku, na kterém byly naložené balíky slámy. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na 100 tisíc korun. Příčina vzniku požáru se vyšetřuje.

V Jabloňově na Žďársku shořela střecha rodinného domu, na místě zasahovalo dvanáct jednotek hasičů

10. 8. 2018 | Dvě lehce zraněné osoby skončily v péči zdravotníků po požáru střechy rodinného domu v Jabloňově na Žďársku. S plameny na místě bojovalo dvanáct jednotek hasičů. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na částku 900 tisíc korun.

Deset zraněných po požáru v Jihlavě

9. 8. 2018 | Celkem deset lidí skončilo v péči zdravotníků po požáru v objektu společnosti, která sídlí na ulici Znojemská v Jihlavě.

Střet traktoru a nákladního vozidla u Bystřice nad Pernštejnem se obešel bez zranění

7. 8. 2018 | Operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina přijala v úterý v 13,37 hod oznámení o dopravní nehodě traktoru a nákladního vozidla na komunikaci u Bystřice nad Pernštejnem. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Bystřici nad Pernštejnem a Žďáru nad Sázavou.

Zdroj: HZS Kraje Vysočina - hzscr.cz
14:14:56 | 23.09.2018Znáte Rodinu Odvedle? Přihlaste se a prožijte s ní nevšední zážitek

Již po patnácté organizuje Slovo 21, z. s., integrační projekt Rodina Odvedle, do něhož se od počátku zapojilo 1550 rodin. Jedná se o jedinečnou příležitost potkat zajímavé lidi, poznat jejich osudy a dozvědět se více o kultuře jiných národů. Zajímá ...

Havlíčkův Brod má nové sportovní zázemí Na Losích

18.09.2018 | Z regionu

Za účasti hejtmana Jiřího Běhounka dnes bylo slavnostně uvedeno do provozu modernizované sportoviště Na Losích v Havlíčkově Brodě. V průběhu rekonstru ...

Dnes proběhne v České republice největší Hospodský kvíz. Soutěžit bude přes 3 000 lidí

17.09.2018 | Z regionu

Dnes od 19:00 se v 64 podnicích po celé zemi rozběhne speciál Hospodského kvízu věnovaný jen otázkám na kultovní seriál Přátelé. "Jde o největší kvízo ...Neděle 23.9.2018
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.