HavlíčkůvBrodDnes.cz
HavlíčkůvBrodDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Kraje Vysočina

Krimi zprávy z regionu

HZS Kraje Vysočina Zdroj: HZS Kraje Vysočina |

V Jemnici se střetla ve čtvrtek dopoledne dvě osobní vozidla, nehoda si vyžádala jedno zranění

18. 4. 2019 | Hlášení o dopravní nehodě dvou osobních vozidel v ulici Budějovická v Jemnici přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ve čtvrtek 18. dubna 2019 v 10.42 hod. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů z Jemnice.

Jedenáct jednotek hasičů bojovalo ve středu s rozsáhlým požárem lesa u Řídelova

18. 4. 2019 | Škodu v předběžné výši 860 tisíc korun za sebou zanechal středeční požár mladého lesa v katastru obce Řídelov na Jihlavsku. Na místě s plameny sedm hodin bojovalo jedenáct jednotek hasičů, hašení probíhalo i z letadla.

V Kozlově hořela střecha hospodářského stavení, na místě zasahovalo osm jednotek hasičů

18. 4. 2019 | Škodu v předběžné výši 1,5 milionu korun za sebou zanechal středeční požár střechy hospodářského stavení v Kozlově. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Příčina vzniku požáru se nadále vyšetřuje.

V Jihlavě v sobotu v noci shořela zahradní chatka, při požáru se nikdo nezranil

7. 4. 2019 | Dvě jednotky hasičů zasahovaly v sobotu v noci u požáru zahradní chatky v zahrádkářské kolonii v ulici Zátopkova v Jihlavě. Požár se obešel bez zranění a beze škody.

U Věže havaroval nákladní vůz převážející brambory, nehoda se obešla bez zranění

5. 4. 2019 | Informaci o nehodě přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina v pátek 5. dubna 2019 v 08.25 hod. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Havlíčkově Brodě a Humpolci.

Vysočinští hasiči ve čtvrtek zasahovali u 141 událostí

5. 4. 2019 | Velmi náročný den za sebou mají hasiči na Vysočině. Včera (čtvrtek 4. dubna) zasahovali u 141 událostí. Dlouhodobý denní průměr počtu událostí se přitom pohybuje okolo 25. Drtivá většina zásahů hasičů souvisela se silným větrem.

Ve Velkém Meziříčí se v pátek ráno střetla tři osobní vozidla

5. 4. 2019 | Bez zranění se obešla páteční ranní dopravní nehoda tří osobních vozidel v ulici Hornoměstská ve Velkém Meziříčí.

Tragická dopravní nehoda u Číhoště

5. 4. 2019 | Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Ledeč nad Sázavou zasahovala ve čtvrtek odpoledne u tragické dopravní nehody osobního vozidla a dodávky na komunikaci u obce Číhošť na Havlíčkobrodsku.

Hasiči na Vysočině mají od rána plné ruce práce, odstraňují následky silného větru

4. 4. 2019 | Hasiči na Vysočině se dnes (čtvrtek 4. dubna) prakticky nezastavili. Od půlnoci do 18.00 hodiny podvečerní vyjížděli k více než 124 událostem. Drtivá většina události souvisí se silným větrem. Ten na Vysočině láme stromy, ale také rozfoukává v lesích ohniště po pálení klestu.

Hasiči v Radostíně nad Oslavou od dopoledne likvidují požár seníku

4. 4. 2019 | Šest jednotek hasičů zasahuje u požáru seníku v Radostíně nad Oslavou na Žďársku. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu.

Stanice profesionálních hasičů v Třebíči má nového velitele

1. 4. 2019 | Počínaje dnešním dnem (1. dubna 2019) má stanice profesionálních hasičů v Třebíči nového velitele. Na základě výsledků výběrového řízení se jím stal mjr. Ing. Jiří Urbánek.

V jedné z jihlavských ubytoven ve středu odpoledne hořelo, budovu muselo opustit 58 lidí

28. 3. 2019 | Škodu v předběžné výši 100 tisíc korun za sebou zanechal středeční požár pokoje ubytovny v ulici Srázná v Jihlavě. Čtrnáct lidí hasiči z objektu vyvedli, 44 lidí opustilo objekt ještě před příjezdem hasičů na místo události.

Na Žďársku shořel zemědělský nakladač

21. 3. 2019 | Škodu v předběžné výši 500 tisíc korun za sebou zanechal čtvrteční požár zemědělského nakladače na komunikaci spojující obce Bory a Vídeň na Žďársku. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil.

Krajské ředitelství

20. 3. 2019 | V čele Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina stojí krajský ředitel. Krajské ředitelství se vnitřně člení na úseky, kancelář krajského ředitele, na pracoviště interního auditu a pracoviště kontroly. V čele úseku stojí náměstek krajského ředitele, v čele kanceláře stojí ředitel kanceláře, v čele oddělení nebo pracoviště stojí vedoucí (výjimkou je pracoviště interního auditu, pracoviště kontroly a pracoviště psychologické). ...

V Baštínově havaroval řidič s osobním vozidlem

19. 3. 2019 | Zraněním řidiče skončila v úterý ráno dopravní nehoda osobního vozidla v Baštínově na Havlíčkobrodsku.

Požár nákladního vozidla uzavřel v pondělí ráno provoz na dálnici D1 ve směru na Brno

18. 3. 2019 | Škodu v předběžné výši 500 tisíc korun za sebou zanechal pondělí ranní požár nákladního vozidla na 124. km dálnice D1 ve směru na Brno. Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil.

Dva zranění po nehodě u Dobré Vody

12. 3. 2019 | V úterý 12. března 2019 v 05.57 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o čelním střetu dvou osobních vozidel na komunikaci u Dobré Vody na Žďársku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí s rychlým zásahovým automobilem a cisternovou automobilovou stříkačkou.

Zdroj: HZS Kraje Vysočina - hzscr.cz
22:14:29 | 24.04.2019Zákon o realitním zprostředkování prošel prvním čtením v Poslanecké sněmovně ČR

Poslanci během dnešního jednání schválili v prvním čtení nový zákon o realitním zprostředkování. Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová chce touto změnou zkvalitnit vztahy mezi realitními zprostředkovateli a jejich klienty a přiblížit podmínky ...

Havlíčkobrodští zápasníci nemají v Česku konkurenci

24.04.2019 | Sport

HAVLÍČKŮV BROD - Zápasníci trénující pod hlavičkou TJ Jiskra Havlíčkův Brod patří v republikovém měřítku k nejlepším a na domácích soutěžích stěží hle ...

Integrovaný regionální operační program má k dispozici v aktuální výzvě 2,5 miliardy na zateplení bytových domů

23.04.2019 | Z regionu

Vlastníci bytových domů, společenství vlastníků jednotek a bytová družstva mohou stále získat dotace na zateplování bytových domů. IROP (Integrovaný r ...Čtvrtek 25.4.2019
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.