HavlíčkůvBrodDnes.cz
HavlíčkůvBrodDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Havlíčkův Brod, Kraj Vysočina

Co s koncem fotbalové sezony? Cítit je opatrnost, touha však převládá

Co s koncem fotbalové sezony? Cítit je opatrnost, touha však převládá

5. 4. 2020 | Poslední zbytky naděje, že se fotbalové soutěže dohrají, mizí rychleji než tající jarní sníh. Fotbalisté se tak aspoň upínají k naději, že si na sklonku jara aspoň párkrát kopnou do míče. V nejbližší možné době po skončení karanténních opatření. A možná i před hrstkou diváků.

Hokejový brankář Holík se musel naučit vařit. Jeho specialitou jsou gnocchi

Hokejový brankář Holík se musel naučit vařit. Jeho specialitou jsou gnocchi

4. 4. 2020 | /ROZHOVOR/ Měl zvýšit konkurenci v brankovišti havlíčkobrodských Bruslařů. Po odchodech Čeňka Nováka s Davidem Markem se ale Martin Holík nakonec stal neotřesitelnou jedničkou. „Bylo to neobvyklé, aby dvacetiletý gólman byl nejstarší. Snažil jsem se mladším klukům pomáhat,“ svěřuje se hodonínský odchovanec, který mezi brankáři druhé ligy vyčníval v počtu gólových asistencí.

Sportovci na Vysočině pomáhají. Peníze vynesla také dražba Jágrova dresu

Sportovci na Vysočině pomáhají. Peníze vynesla také dražba Jágrova dresu

4. 4. 2020 | Také mají srdce na pravém místě. Řada sportovců i klubů nemají pásku na očích a těm nejpotřebnějším pomáhají, jak mohou. A to není jen v dobách zlých, která momentálně společností rezonuje. Na spoustě míst se to stává tradicí.

Cachnín mladší: S tátou hokej doma vůbec neřešíme

Cachnín mladší: S tátou hokej doma vůbec neřešíme

4. 4. 2020 | Prožil svou nejlepší sezonu v kariéře. Válel nejen za druholigový dospělý tým, ale skvělými výkony a famózní produktivitou táhl i extraligovou juniorku. Richard Cachnín mladší má našlápnuto k úspěšné kariéře, teď se ale soustředí na úspěšné složení maturitní zkoušky.

Volejbalistům Jiskry se podařila udržet druhá liga

Volejbalistům Jiskry se podařila udržet druhá liga

3. 4. 2020 | Osmé místo ve druhé druholigové sezoně. To je výsledek havlíčkobrodských volejbalistů v předčasně ukončeném ročníku. S výsledkem je trenér Jan Meloun spokojený, ale úkolem do dalších let je zbavit se zbytečných chyb. 

Kovačík: Nějaký rok to trvalo, ale nakonec se postup povedl

Kovačík: Nějaký rok to trvalo, ale nakonec se postup povedl

3. 4. 2020 | /SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2013, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Staré Říše.

Melechovský pohár s největší pravděpodobností odloží první závod

Melechovský pohár s největší pravděpodobností odloží první závod

2. 4. 2020 | Už teď je jasné, že první závod série Pohár Melechova se neuskuteční.

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

Fencl: Postup s Bystřicí bylo nejhezčím fotbalovým obdobím

2. 4. 2020 | /SERIÁL/ Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2012, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Bystřice nad Pernštejnem.

Softballoví Hroši čekají, kdy se odpálí nová extraligová sezona

Softballoví Hroši čekají, kdy se odpálí nová extraligová sezona

1. 4. 2020 | Už za necelé tři týdny by měl odstartovat nový ročník softballové extraligy. Na to, kdy se vůbec rozjede trénink nebo liga, neví v současné době odpověď asi nikdo.

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

Kaplan: Chtěl jsem Polné vrátit to, že mě vychovala

31. 3. 2020 | Fotbalový krajský přebor Vysočiny. Soutěž, která má za sebou už 17 ročníků. U všech pochopitelně byli i reportéři Deníku. Kdo a kdy ho vyhrál? Co se tehdy psalo o vítězích? Unikátní seriál pokračuje vzpomínkami na jaro 2011, kdy nad hlavu zvedli pohár hráči Slavoje Polná.

Zdroj: havlickobrodsky.denik.cz | Další zprávy »
14:14:50 | 05.04.2020

Sezona juniorů: Hra na hraně možností a nepostup do play off

2. 4. 2020 | Štěpán Ondráček - Havlíčkobrodští junioři mají za sebou sezonu, ve které jim o kousek utekly prestižní boje play off. Mladí Bruslaři se nemusí za nic stydět, protože v některých zápasech zvládli ročník velmi dobře. Tým čelil výsledkové krizi, ale také se zdatně popasoval s úzkým kádrem. Konečné páté místo se může brát jako velký úspěch a v příštím ročníku se některým hráčům dané zkušenosti mohou hodit. „Bohužel, play off nám uteklo, ale svět se kvůli tomu nezboří. Myslím, že předsezonní cíl, aby ...

Pryč z vidle ligy! Kotlina se těší na další derby s Třebíčí

1. 4. 2020 | Novinářský Šotek - Bruslaři dlouhodobě usilují o postup do vyšší soutěže. Nejblíže úspěchu byli v sezoně 2017/2018, kdy během celého play off i následné kvalifikace prohráli pouze jednou. Ani to však nestačilo. Od vytouženého cíle je dělil jediný gól. Od té doby se parta kolem kapitána Miroslava Třetiny bojů o postup neúčastnila, vedení tak rázně bouchlo do stolu.

Cíl sezony? Splněn na 110 procent! Dorost slavil historický úspěch

30. 3. 2020 | Tomáš Sochor - Havlíčkobrodští dorostenci měli před sebou nelehký úkol. Jejich cílem bylo udržet prestižní extraligu. To se jim po velmi těsné koncovce základní části povedlo. A co víc. Podařilo se jim postoupit do nadstavbové části o pořadí v play off! I přes konečné poslední místo odehrál výběr trenéra Václava Adama druhou část sezony se vztyčenou hlavou. Akademiím byl totiž vyrovnaným soupeřem.

Setkání rodičů s vedením klubu a zástupci města se ruší

30. 3. 2020 | Klub - BK Havlíčkův Brod měl ve čtvrtek 2. dubna od 17:30 v tělocvičně zimního stadionu Kotlina pořádat setkání rodičů s vedením klubu a zástupci města Havlíčkův Brod. Toto setkání se vzhledem k aktuálním mimořádným opatřením a omezení volného pohybu osob ruší.

Holíkova specialita? Gnocchi s kuřecím masem na česneku!

28. 3. 2020 | Milan Sochor - Měl zvýšit konkurenci v brankovišti. Po odchodech Čeňka Nováka s Davidem Markem se ale Martin Holík nakonec stal neotřesitelnou jedničkou. „Bylo to neobvyklé, aby 20letý gólman byl nejstarší. Snažil jsem se mladším klukům pomáhat,“ svěřuje se hodonínský odchovanec, který mezi brankáři druhé ligy vyčníval v počtu gólových asistencí. Během angažmá mimo domov se musel naučit vařit. Jeho specialitou jsou gnocchi s kuřecím masem na česneku, smetanou a špenátem. ...

Bruslaři ve 2. lize: Voříšek sedmý v bodování, Semrád mezi top beky

26. 3. 2020 | Ladislav Vácha - Havlíčkobrodští hokejisté v nedávno předčasně ukončené sezoně figurovali na čelních příčkách statistik druholigové skupiny Východ. Své zástupce měli v elitní dvacítce produktivity, střelců, nahrávačů i juniorů. Vysoko se umístili i v počtu trestných minut a nastřílených vítězných branek.

Šutér Cachnín: Moje nejlepší sezona v kariéře! Nabídky zatím neřeším

24. 3. 2020 | Ladislav Vácha - Prožil svou nejlepší sezonu v kariéře. Válel nejen za druholigové A-mužstvo, ale skvělými výkony a famózní produktivitou táhl i extraligovou juniorku. Richard Cachnín má našlápnuto k úspěšné kariéře, teď se ale soustředí na úspěšné složení maturitní zkoušky. „Pár týmů už se mi ozvalo, ale nabídky zatím nijak neřeším. Do budoucna nikdy moc nekoukám, takže opravdu nevím, jak to bude dál. Určitě si ale dokážu představit, že bych tady v Brodě ještě zůstal,“ přiznává devatenáctiletý ...

Nezastavitelný Cachnín! Je nejlepším nahrávačem extraligy juniorů!

18. 3. 2020 | Ladislav Vácha - Že by další vycházející hvězda havlíčkobrodského hokeje? Devatenáctiletý útočník Richard Cachnín bezpochyby patřil k nejlepším Bruslařům uplynulé sezony. Nejenže válel za druholigové A-mužstvo a nasbíral v něm parádních 33 kanadských bodů (12+21), ale neskutečně táhl i extraligovou juniorku, jejíž produktivitu suverénně ovládl. A co víc, skončil na čelních příčkách statistik celé soutěže nejstarší mládežnické kategorie! V kanadském bodování bral třetí příčku, byl devátým nejlepš ...

Informace pro rodiče v souvislosti s vývojem epidemiologické situace

16. 3. 2020 | Klub - Vzhledem k rychle se vyvíjející situaci a omezení volného pohybu vyhlášeného vládou prosíme rodiče, aby si vyzvedli z kabin své osobní věci nejdříve 24. března, do kdy omezení volného pohybu platí. Technické služby ode dneška zimní stadion kompletně zavírají. Pokud by se toto datum změnilo, dáme vám prostřednictvím našeho webu vědět.

Informace pro rodiče v souvislosti s vývojem epidemiologické situace

15. 3. 2020 | Klub - Prosíme rodiče, aby vyklidili kabiny a vyzvedli si z nich své osobní věci. Klubové věci tam prosím nechte, jsou to zejména tréninkové dresy, zápasové dresy a štulpny. Nejprve ale kontaktujte své trenéry a vedoucí a domluvte se s nimi, abyste do kabin chodili z důvodu mimořádných opatření proti šíření nákazy koronavirem jednotlivě. Přístup do kabin bude omezen pouze v pracovní dny do 14:30. Omezen je i provoz kanceláře pouze na pondělí od 9 do 12 hodin. V případě potřeby volejte paní Krejč ...

Zdroj: bkhb.cz | Další zprávy »
14:14:53 | 05.04.2020

Uzavření letního areálu

13. 3. 2020 | Havlíčkův Brod - Na základě včerejšího rozhodnutí vlády a uvedení státu do nouzového stavu je od 13.3.2020 z rozhodnutí Technických služeb města Havlíčkův Brod, jako vlastníka areálu, letní areál pro veškerou veřejnost UZAVŘEN!!! Na základě výše uvedeného rozhodnutí je klub FC Slovan Havlíčkův Brod z.s. nucen přerušit veškerou svou činnost až do odvolání. O bližším postupu Vás budeme informovat. ...

Prohlášení klubu FC Slovan Havlíčkův Brod k situaci ohledně Koronaviru

11. 3. 2020 | Havlíčkův Brod - V návaznosti na zasedání Bezpečnostní rady státu z 10.3.2020  a následně Ministerstvem zdravotnictví ČR vydaného Mimořádného opatření č.j. MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN souvisejícího s onemocněním COVID-19 jsme jakožto nájemce sportovních zařízení města Havlíčkův Brod povinni toto respektovat a dodržovat zmíněná opatření. 

U19 rozstřílela rakouskou Thayu 10:2 (4:2)

6. 3. 2020 | Páteční večer pořádně zhořknul rakouskému týmu z Thayi. Domácí U19 jim nastřílela deset branek a pořádně je fyzicky prověřila.

U19 porazila rezervu Světlé n. S. 6:4

29. 2. 2020 | Další desetibrankový zápas mají za sebou starší dorostenci. Tentokrát se střetli s B třídní rezervou Světlé n. S. 

U19 přestřílela AFK PEČKY 6:4

23. 2. 2020 | Brodští dorostenci si pozvali k dalšímu přípravnému zápasu účastníka 1.B třídy středočeského kraje a v tomto utkání padlo celkem 10 branek

U19 hrála s Chotěboří B nerozhodně

16. 2. 2020 | Další díl přípravných utkání odehráli starší dorostenci s rezervou chotěbořského týmu a remizovali 3:3, po poločase 1:2

U19 prohrála ve Žďáře nad Sázavou

9. 2. 2020 | Po slabší dvacetiminutovce získali dorostenci dvoubrankové vedení o které postupně přišli. Zápas tak pro ně skončil těsnou porážkou.

Muži porazili Heřmanův Městec 5:1

8. 2. 2020 | V dalším přípravném utkání zvítězili brodští fotbalisté nad týmem pardubického krajského přeboru 5:1, po poločase 3:0.

FCS U19 - FC SB Vlašim U19 1:2 (0:0)

3. 2. 2020 | První únorovou neděli absolvovali starší dorostenci druhé utkání přípravy proti vrstevníkům z Vlašimi.

GRATULUJEME!!!!

29. 1. 2020 | FC Slovan Havlíčkův Brod, SK Slavia Praha, FK Viktoria Žižkov, FC Slovan Liberec a nyní West Ham United FC, to je dosavadní cesta Tomáše Součka až do nejlepší ligy světa. 

Zdroj: fcslovanhb.cz | Další zprávy »
14:14:53 | 05.04.2020

Kam v neděli 5. dubna 2020 za sportem? Dívejte se na televizní hokej

Kam v neděli 5. dubna 2020 za sportem? Dívejte se na televizní hokej

5. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v sobotu 4. dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce přeci

Kam v sobotu 4. dubna 2020 za sportem? K televizní obrazovce přeci

4. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam v pátek 3. dubna 2020 za sportem? Sledujte televizní sport, když tak

Kam v pátek 3. dubna 2020 za sportem? Sledujte televizní sport, když tak

3. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve čtvrtek 2.dubna 2020 za sportem? Dívejte se na sport v televizi

Kam ve čtvrtek 2.dubna 2020 za sportem? Dívejte se na sport v televizi

2. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Kam ve středu 1. duben 2020 za sportem. Sledujte sport v televizi

Kam ve středu 1. duben 2020 za sportem. Sledujte sport v televizi

1. 4. 2020 | Sportovní program je v těchto dnech vzhledem k státem vyhlášenému stavu nouze značně omezený, ale právě proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte nebo dokonce nesmíte mít u toho žádné diváky.

Zdroj: novinkyvysocina.cz | Další zprávy »
14:14:51 | 05.04.2020

Neděle 5.4.2020
Kraj Vysočina
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.